Exercise & Fitness Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt

Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt

درباره ما

آکادمی کیک صورتی

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی کیک صورتی با مدیریت نازی محمودی با ارائه مدارک معتبر با کد بین المللی فنی و حرفه ای در خدمت شما عزیران است . این آموزشگاه با بالاترین سطح استاندارد خود و با استفاده از بهترین رسپی های روز دنیا برگرفته از رسپی های روز فرانسه و ایتالیا با ترجمه مدیریت آموزشگاه در ایجاد راهی نو برای شما عزیزان و ایجاد کاریابی برای خانم های کم درآمد.

Exercise & Fitness Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt Exercise & Fitness Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt Exercise & Fitness Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt Exercise & Fitness Exercise & Fitness Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt

شیرینی پزی

شکلات دست ساز

غذاهای بین المللی

کیک ساز و ترساز

شناخت ادویه ها

پاستا

انواع کباب ها

دسرهای بین المللی

کیک های کافی شاپی

آموزش کیک های کافی شاپی ،  مدرک کافی شاپ
ده مدل کیک آموزش داده می شود ، کیک شکلاتی بی بی ،کیک ماربلد برانیز و بسیاری دیگر

کیک آرت

آموزش پخت کیک مخصوص خامه کشی ، فیلینگ ، مرنگ ایتالیایی ، گلاس توییل و هر آنچه لازم است بدانید

ماکارون

آموزش ماکارون ایتالیایی و فرانسوی ، این ماکارون ها با شش فیلینگ متفاوت آموزش داده می شوند.

Supportershop Italy Soccer Fan T-Shirt

دکور کیک

آموزش دکور کیک پایه و پیشرفته . تاپر دختر بالرین ، گاناش کشی کیک،کار با استایروفوم ، فوندانت کشی اصولی، کار با مالد

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی کیک صورتی

بانو محمودی مدیریت آموزشگاه آشپزی کیک صورتی ، متولد فروردین۱۳۵۶ است. تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مامایی به اتمام رسانده و به دلیل علاقه بیش از حد به هنر وارد رشته های هنری من جمله آموزش آشپزی و شیرینی پزی شده و تا 5 سال پیش اینکار را بصورت غیر حرفه ای  انجام میداد. از پنج سال پیش بصورت حرفه ای وارد این عرصه شده و در نزد اساتید بزرگواری همچون استاد حمیدرضا رنجبر آشپزی مدرن و کلاسیک را آموخته و همیشه در پی آموخته های جدید در نزد اساتید این عرصه بوده است ، تا اینکه بدلیل علاقه بیش از حد خود به این رشته در صدد افتتاح آموزشگاه صنایع غذایی بر آمد. وی عاشق آموختن و دادن اطلاعات آموخته شده خود بصورت تمام و کمال به بانوان مملکت خود بوده و در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند.

آموزشگاه کیک صورتی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید